opinie

Natalia N., 24 stycznia 2021 r.

„Swoją terapię u Pani Kasi zakończyłam już dość dawno więc mogę napisać opinię z perspektywy osoby która już wie jakie długoterminowe efekty daje terapia. Pani Kasia jest aniołem w ludzkiej skórze. Bardzo empatyczna, cierpliwa, ciepła, w gabinecie tworzy atmosferę pełną zaufania i bezpieczeństwa. Dzięki niej zrozumiałam skąd biorą się moje zachowania i nauczyłam się nad nimi panować. Prostymi pytaniami i podpowiedziami naprowadzała mnie na odpowiednie tory. Nigdy nie czułam się zmuszana aby o czymś opowiadać, wszystko odbywało się w tempie i zakresie który sama akceptowałam. Mówiąc krótko, Pani Kasia pomogła mi odmienić swoje życie. Dziękuję w imieniu swoim i moich najbliższych.” 

M.P., 6 czerwca 2020 r.

„Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą i niezwykle empatyczną osobą. Już po pierwszym spotkaniu czułam, że Pani Kasia mnie „rozgryza” i faktycznie po spotkaniach zapoznawczych doskonale wiedziała jaki problem we mnie drzemie. Fantastyczne jest to, że nigdy ale to nigdy nie byłam oceniana. Wiedziałam, że mogę powiedzieć wszystko co mi leży na sercu i nie spotkam się z oburzeniem czy niezrozumieniem. W trudnych sytuacjach mogłam liczyć na pomoc, a później wspólnie cieszyłyśmy się z moich sukcesów. Po Pani Katarzynie widać, że to co robi, to nie tylko zawód, który wykonuje. Według mnie Pani Katarzyna jest świetnym, profesjonalnym specjalistą a do tego po prostu dobrym człowiekiem, może tutaj drzemie jej sekret? 🙂 Szczerze polecam Panią Katarzynę. „

lek. med. Ewa Dereszak – Kozanecka

„Z Panią Katarzyną współpracuje od kilku lat. Współpraca obejmuje bardzo szerokie i unikalne spektrum zaburzeń. Pani Katarzyna ma duży zasób wiedzy oraz dobry zwyczaj konsultowania wszystkich pacjentów sprawiających trudności diagnostyczne. Zwracam również uwagę na umiejętność pracy z rodzinami osób ciężko chorych, umiejętność dawania oparcia. Cenię skuteczność jej interwencji psychoterapeutycznych. Stosunek Pani Katarzyny do pacjentów  i ich rodzin jest absolutnie wzorcowy. „

Halina, 25 stycznia 2018 r.

„Po roku współpracy z Panią Kasią z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przełamanie się i podjęcie leczenia to była najlepsza decyzja w moim życiu! Dzięki terapii od roku czasu nie miałam ani jednego napadu kompulsywnego objadania, schudłam 37kg,uporałam się z bardzo przykrymi wspomnieniami z przeszłości, pokonałam wiele lęków i fobii, zaczynam powoli porządkować swoje życie i uzdrawiać relacje z ludźmi.„

Pragma – koło nauk psychologicznych przy Instytucie Psychologii Stosowanej UJ

„Dziękujemy za przeprowadzenie rozwijającego szkolenia na temat pracy nad motywacją i przekonaniami, a także przybliżenia zadań i uprawnień psychodietetyka.  Przekazujemy wyraz wdzięczności za podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Stworzyło to niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy na temat pracy z klientem z nieznanej dotąd perspektywy.”

Krzysztof Kramarz – widz kanału Youtube

„Świetne podejście, dziękuję za ten film. Spotkałem się do tej pory z autorami którzy niby też chcą pomóc ale zamiast konkretów bardziej skupiają się na sobie i występują w roli gwiazd. A tutaj tego zupełnie nie ma. Już myślałem że będzie prośba o lajki i share, a tu miła niespodzianka, prośba żeby widzowie sami zrobili coś dla siebie. Super.”

Marcin, 7 stycznia 2021 r.

„Żaden mój problem, który sugerowałem nie został zlekceważony. Wszystkie trudne sytuacje, które omawialiśmy były w miłej, bezpiecznej atmosferze i były w pełni zrozumiałe. Dzięki tej terapii wróciłem do ” żywych” po licznych trudnych przejściach życiowych i z dnia na dzień coraz bardziej cieszę się życiem.”

Klaudia S., 28 marca 2018 r

„Panią Katarzynę cechuje pełne skupienie na pacjencie, ogromny profesjonalizm, niebywała empatia i wyrozumiałość, połączone z olbrzymią wiedzą na temat psychologii i dietetyki. Proces terapeutyczny jest przeprowadzany w komfortowych warunkach, w tempie dostosowanym do pacjenta, w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. „

mgr Małgorzata Rodzeń – dyrektor operacyjny PCRF VOTUM

„Pani Katarzyna prowadzi stałych pacjentów i ich rodziny. Widzimy z jak dużym zaangażowanie dba o dobro i komfort podopiecznych. Ponad to, Pani Katarzyna wykazuje się właściwą dla swojej profesji  odpowiedzialnością, szacunkiem i wielką empatią wobec pacjentów.”

mgr Agnieszka Ochocińska – dyrektor operacyjny PCRF VOTUM

„Pani Katarzyna cechuje się wielkim zaangażowaniem w swoją pracę i odpowiedzialnością za pacjenta, z empatia podchodzi do każdej osoby z którą się spotyka.”

Wiesława Prusik – widz kanału Youtube

„Bardzo dziękuję za logiczne wytłumaczenie tej trudnej kwestii.  Jeszcze nie słyszałam tak mądrego przedstawienia tego wielkiego problemu.”

Bartek Stępień – widz kanału Youtube

„Po obejrzeniu pani filmu po długich poszukiwaniach pomocy w internecie znalazłem w końcu film z którym się utożsamiam.”

Uczestniczka szkolenia

„Bardzo wysoki poziom, dużo adekwatnych i praktycznych przykładów i inspiracji. Wiedza, otwartość, komunikatywność, kreatywność.”

Uczestniczka szkolenia

„Rzadko zdarza się spotkać mówcę, który przekazuje wiedzę i emocje w tak przyjacielski sposób. Pani zaraża pozytywnymi emocjami.”

Maria Grabowska  – widz kanału Youtube

„Bardzo dziękuje za wlanie nowej nadziei i światło.”