O mnie

Doświadczenie zawodowe

Jestem psychoterapeutą klinicznym i psychodietetykiem. Pomagam osobom w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej, rozwoju osobistym, leczę zaburzenia psychiczne. Pracuję w nurcie integracyjnym korzystając z dorobku modalności psychodynamicznej i behawioralno-poznawczej, dopasowując techniki terapeutyczne do potrzeb pacjenta.

Jestem założycielką Centrum Terapii i Rozwoju „Bezpieczna Wyspa”, który oferuje wsparcie psychoterapeutyczne i dietetyczne różnych specjalistów. Psychodietetyka jest integralną częścią prowadzonej przeze mnie psychoterapii.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty.

Obok pracy w gabinecie aktywnie współpracuje z mediami (radio, telewizja, internet), prowadzę autorski kanał na portalu Youtube i angażuje się w projekty szkoleniowe. Współpracowałam z Fabryką Siły edukując psychologów, dietetyków i trenerów personalnych. Stworzyłam autorskie warsztaty rozwojowe: „Internetowy Trening Nawyków Żywieniowych” i „Akademię DietoMotywacji”. Prowadziłam również szkolenia dla studentów z Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pracę zawodową rozpoczęłam w 2013 roku od udzielania wsparcia psychodietycznego w zakresie motywacji i zmiany nawyków żywieniowych. Od tego czasu udzieliłam tysiące porad psychodietetycznych w różnych miejscach Polski. Współpracowałam ze szkołami, domami kultury, firmami medycznymi.

 

Praca psychodietetyka przynosiła mi wiele satysfakcji, a sukcesy pacjentów napełniały poczuciem sensu w to co robię. Wraz z upływem lat zaczęłam jednak zauważać, że część zgłaszających się do mnie osób wymaga specjalistycznej opieki, która wykracza poza kompetencje psychodietetyka. Problemy z jedzeniem bywają objawem poważniejszych problemów emocjonalnych, które wymagają leczenia psychoterapią. Czułam, że chcę lepiej rozumieć ludzi i dostrzegałam, że wsparcie psychodietetyczne bywa niewystarczające. W mojej pracy stawiam na rzetelność, dlatego w 2017 roku rozpoczęłam studiowanie psychoterapii klinicznej. Poprawiło to efektywność mojej pracy i okazało się jedną z najlepszych życiowych decyzji. Od tego czasu potrafię lepiej pomagać pacjentom z problemami jedzenia. Ponadto wyspecjalizowałam się w pomocy osobom przygniecionym stresem, nie radzącym sobie z własnymi emocjami i doświadczającym problemów w relacjach międzyludzkich.

Stale uczestniczę kursach i szkoleniach, które poszerzają moją umiejętności.

O mnie w mediach

Wykształcenie zawodowe

Od 2020 Kraków
Szkolenie z psychoterapii klinicznej

Od 2020 r.  biorę udział w 4 letnim szkoleniu z psychoterapii klinicznej na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum.

Przeszłam obowiązkową psychoterapię własną. Moją pracę z pacjentami regularnie konsultuję z superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

2020 Kraków
Studium psychoterapii integracyjnej w Krakowie

W 2020 r. odbyłam dwa lata studium psychoterapii integracyjnej w Krakowie. W tym czasie brałam udział w szkoleniach, które poszerzyły moje umiejętności diagnostyczne i psychoterapeutyczne.

 • Szkolenie z psychoterapii zaburzeń lękowych i posttraumatycznych
 • Szkolenie z diagnozy DSM-IV-TR i DSM-5
 • Szkolenie z psychoterapii krótkoterminowej
 • Szkolenie z hipnozy
2018 Warszawa
Szkolenie w Centrum Terapii Behawioralno-Poznawczej

W 2018 r.  ukończyłam roczne szkolenie w Centrum Terapii Behawioralno-Poznawczej w Warszawie. Szkolenie to obejmowało między innymi:

 • Podstawy terapii behawioralno – poznawczej
 • Techniki mindfullness
 • Leczenie zaburzeń lękowych, depresyjnych, obsesyjno-kompulsywnych i psychosomatycznych
 • Leczenie zaburzeń snu
 • Leczenie zespół stresu pourazowego i pracę z traumą
 • Terapię par
 • Pracę nad samooceną
2016 Kraków
Dyplom magistra inżyniera i szkolenie z dietocoachnigu

W 2016 r. uzyskałam dyplom magistra inżyniera na kierunku „Technologia żywności i żywienia człowieka” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Podczas studiów równolegle zdobywałam wykształcenie z zakresu psychodietetyki w Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego NutriCenter.

 • Szkolenie z zakresu psychodietetyki „Dietocoaching st.I”
 • Szkolenie z zakresu psychodietetyki „Dietocoaching st.II”
 • Szkolenie z zakresu psychodietetyki „Dietocoaching st.III”
2015 Kraków
Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

W 2015 r. zaczęłam pracę w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie z którym współpracuję do dziś.

2013 Kraków
Kurs dietetyki w Akademia Dietetyki w Krakowie

W 2013 r. skończyłam zaawansowany kurs dietetyki w Akademia Dietetyki w Krakowie przeznaczony dla magistrów i inżynierów. Otrzymałam kwalifikacje zawodowe uprawniające mnie do wykonywania zawodu dietetyka (322001).