FAQ

Prowadzę psychoterapię integrującą podejście psychodynamiczne i behawioralno –  poznawcze. W swojej pracy wykorzystuje techniki wglądowe i doświadczeniowe. Metody, które stosuję posiadają dowiedzioną naukowo skurczność  Pomagam w różnych trudnościach natury emocjonalnej, kryzysach, problemach w relacjach. Zajmuję się leczeniem nerwic i zaburzeń osobowości. Prowadzę również program psychodietetyczny dla osób z problemami odżywiania. Wspieram pacjentów w motywacji i procesie dbania o własne zdrowie.

To zależy od czasu trwania procesów terapeutycznych innych pacjentów. Czasami trzeba czekać aż zwolni się miejsce, a czasami miejsce pojawia się od razu.

Terapia jest procesem zindywidualizowanym i czas jej trwania zależy od powagi problemu z jakim zgłosiła się osoba. Najczęściej trwa około 1-1,5 roku, choć w przypadku poważniejszych zaburzeń może trwać dłużej.

Minimum raz w tygodniu.

To zależy od trudności z jakimi boryka się dana osoba. W niektórych przypadkach najlepiej, aby pacjent skorzystał z pomocy w bezpośrednim kontakcie z psychoterapeutą (jeśli jest to możliwe). Decydujemy o tym wspólnie po pierwszej konsultacji.

Obecnie prowadzę terapię osób dorosłych i konsultacje rodzin z dziećmi dotkniętymi zaburzeniami odżywiania. Nie prowadzę psychoterapii dzieci, młodzieży, ani rodzin.

W tym momencie prowadzę tylko psychoterapię. Dietetyką kliniczną zajmują się osoby z zespołu posiadające odpowiednie uprawnienia.

Tak, przy budynku PCRF VOTUM mieści się bezpłatny parking.

W placówce PCRF VOTUM można zapłacić kartą oraz gotówką do godziny 18.45. Po tej godzinie rejestracja zostaje zamknięta.