Katarzyna Dudek - ZnanyLekarz.pl

Jak pomagam

ikona1

Konsultacja psychoterapeutyczna

Nachodzą Cię przykre myśli? Masz wrażenie, że straciłeś kontrolę nad swoim życiem, jedzeniem, emocjami? Czujesz się smutny, zły lub zlękniony, ale nie wiesz dlaczego? Ustalimy wspólnie czego tak naprawdę potrzebujesz, abyś znowu poczuł się szczęśliwy.

ikona2

Terapia indywidualna młodzieży i dorosłych

Masz problemy z którymi sobie nie radzisz? Czujesz się osamotniony lub niezrozumiany? Miewasz obsesyjne myśli, lęki które sprawiają Ci cierpienie? Nie akceptujesz siebie lub swojego ciała? W terapii wspólnymi siłami pracujemy nad tym, co chciałbyś w swoim życiu zmienić, aby poczuć radość i satysfakcję z życia

ikona3

Wsparcie i motywacja w zmianie nawyków żywieniowych osób odchudzających się

Masz problemy z wdrożeniem zdrowych nawyków żywieniowych? Ciągle coś przeszkadza w zabraniu się za siebie? Wszystko w Twoim życiu układa się pomyślnie oprócz Twojej wagi? Dowiedz się dlaczego nie możesz schudnąć. Pomogę odkryć Ci w sobie siłę i motywację do realizacji celu.

DIETOTERAPIA

ikona4

Konsultacja dietetyczna

Chciałbyś sprawdzić jakie są parametry Twojego ciała? Chcesz rozwiać wątpliwości dotyczące Twojego sposobu odżywiania się? Potrzebujesz rady lub wsparcia w zmianie nawyków swoich lub swojej rodziny? Przygotuj pytania – wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniami.

ikona5

Elastyczna dietoterpia

Nie wiesz jak prawidłowo się odżywiać? Chcesz schudnąć, ale masz dość restrykcyjnych diet przez które nie możesz skupić na niczym innym oprócz jedzenia. Dietoterapia skrojona na miarę pozwoli Ci zachować zdrowie, schudnąć i zmienić stosunek do jedzenia na bardziej elastyczny.