Katarzyna Dudek - ZnanyLekarz.pl

Usługa

Cena

Dla kogo? Co zawiera?

Konsultacja psychoterapeutyczna (50min) gabinet/online

Katarzyna – psychoterapeuta, dietetyk
 
 

250 zł/ 50 min

Dla osób, które znajdują się w kryzysie życiowym, są w trudnej sytuacji lub pogubiły się we własnych myślach i emocjach.  Podczas spotkania staram się wspólnie z pacjentem zrozumieć na czym polega jego problem, z jakimi emocjami się wiąże, zastanawiamy się nad możliwościami rozwiązań. Leczę również nerwice i zaburzenia osobowości stosując psychoterapię kliniczną.

Wsparcie PSYCHODIETETYCZNE rozumiane jako rozwiązywanie emocjonalnych problemów z odżywianiem jest elementem włączonym do pełnej psychoterapii długo lub krótkoterminowej. Problemy  z jedzeniem mają zazwyczaj głębsze podłoże i wymagają całościowego podejścia.  Wsparcie psychodietetyczne omijające inne aspekty życia pacjenta i skupiające się jedynie na małym wycinku problemu (objawach) uznajemy za mało skuteczne. 

Konsultacja z dietetykiem (50min) gabinet/online

Aneta – dietetyk kliniczny
 
 

 

150 zł/ 50 min

Dla osób, które zagubione w gąszczu internetowych mitów, potrzebują porady specjalisty. Dla tych, którzy pragną odpowiedzialnie zaopiekować się swoim ciałem i chcą poznać sposób odżywiania, który będzie odpowiedni dla ich stanu zdrowia. 

Pakiet psychodietetyczny

konsultacja z psychoterapeutą  
konsultacja z dietetykiem

350 zł

dwie konsultacje po 50 min
(100min)

Pakiet adresowany jest dla osób, które potrzebują rozpoznania swojego problemu, chcą otrzymać wiedzę co jest przyczyną zaburzeń związanych z odżywianiem. Dzięki temu pakietowi możesz otrzymać wstępne porady w zakresie właściwej strategii rozwiązania problemów natury psychologicznej i tej związanej z odżywianiem. Naszym celem jest całościowe, wielowymiarowe zrozumienie problemu pacjenta.

Pakiet terapeutyczny (5 sesji) 

 Katarzyna – psychoterapeuta, dietetyk

170 zł/ 50min

Koszt pakietu:
850zł 

Pakiet terapeutyczny jest elementem podjęcia całościowej psychoterapii. Swoja pracę opieram o nurt psychodynamiczny i behawioralno – poznawczy. Psychoterapia odbywa się pod nadzorem superwizora. Terapia i pakiet adresowany jest do osób, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej lub zawodowej, przeżywają kryzys,  utratę bliskiej osoby, stratę pracy. Mają trudności w nawiązywaniu relacji z ludźmi, wchodzeniem w związki, oraz z regulowaniem swojego nastroju. Pracuję również osobami, które cierpią z powodu zaburzeń klinicznych: depresji, lęku, zaburzeń obsesyjno – kompulsywnych, zaburzeń odżywiania lub zaburzeń osobowości.

Pakiet dietetyczny

gabinet/online 

konsultacja (50min) + jadłospis (7 dni)

Aneta -dietetyk kliniczny

Pakiet dietetyczny miesięczna opieka (online)

– 4 x konsultacja 
–  jadłospis (7 dni) 
– 2 x ebook z przepisami i poradami dietetyka klinicznego
– opieka mailowa

 250 zł 

 

 

 

350 zł 

 
 
 

Dla osób, które mają dość drakońskich diet i chcą schudnąć pod opieką specjalisty klinicznego w racjonalny, zdrowy sposób. Dla osób, które borykają się z różnymi schorzeniami i chciałby wesprzeć swoje leczenie odpowiednim programem żywieniowym.